Operator Telesales

Talent Center

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Iti place sa vorbesti la telefon si ai vrea sa faci din asta o sursa sigura de venit?
O super editura de renume asteapta sa te alaturi echipei lor.
Ai mai lucrat cu baze de date?
Ai un minim de experienta in telesales sau call-center?
Aplica acum si da-ne voie sa te cunoastem.

CERINTE

-Experienta minima in vanzari call center 6 luni

BENEFICII OFERITE

Bonusuri din vanzari

Rolul unui proces de analiza-diagnoza organizationala consta in "fotografierea" situatiei existente intr-o companie, in identificarea activitatilor si proceselor functionale si disfunctionale, in obtinerea unei imagini obiective a modului in care functioneaza organizatia la un moment dat.
Serviciul este util atunci cand:
Compania trece printr-o perioada de criza mai dificila
Este necesara reorganizarea si eficientizarea activitatii curente, pentru a utiliza in mod optim resursele disponibile
Este necesara restructurarea companiei, pe diverse functiuni sau integral
Trebuie gestionate crize contextuale
Intre angajati si conducere exista conflicte care trebuie aplanate
Compania se pregateste pentru o fuziune/achizitie