Operator telemarketing

ARDES COSMETICI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Experienta in promotii, vanzari online, sau servicii de infrumusetare
- Cunostinte de marketing viral pe retele sociale (Facebook, Google+, LinkedIn, Instagram, Piterest, Twitter, YouTube, Vimeo)
- Abilitati excelente de comunicare, vanzare, adaptare si invatare rapida
- Atitudine proactiva, perseverenta, dinamism
- Cunostinte bune de operare PC-Word, Excel, Power Point, MS Outlook
- Cunostinte de contabilitate primara

CERINTE

-- Vanzarea produselor cosmetic profesionale ARDES COSMETICI
- Cunoasterea foarte buna a produselor in vederea oferirii de consultant clientilor
- Intocmirea documentelor primare (avize de insotire marfa, registru de casa, deconturi de cheltuieli, NIR)
- Intocmirea diverselor statistici, analize, rapoarte si grafice pe baza documentelor primare
- Urmarirea documentelor, corespondentei, incasarilor, platilor, evidenta soldurilor clientilor
- Intocmirea facturilor de vanzare
- Evidenta si urmarirea stocurilor
- Indosarierea si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea clientilor
- Actualizarea permanenta a bazei de date de clienti
- Orice alte activitati necesare bunului mers al firmei

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv corelat cu performantele personale
- mediu de lucru profesional
- training si suport continuu