Operator telemarketing

SC Inventive Team

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Rolul principal al reprezentantilor nostri este de a contacta potentiali clienti din domeniul medical in vederea promovarii, prezentarii si vanzarii produselor noastre;
• Sansa de a fi membrul unei echipe noi, formata din oameni tineri, dinamici si independenti, alaturi de care sa lucrezi;
• Ai posibilitatea de a alege si a lucra in departamentele noastre (vanzari, telemarketing, promoter) unde iti vei dezvolta abilitatile de comunicare si relationare cu clientii
• Vei putea “sa cresti” din punct de vedere profesional alaturi de noi, deoarece oferim oportunitati de promovare;
Oferim training la inceputul colaborarii, precum si pe toata durata contractuala, pentru a mentine si ridica nivelul de performanta individual si pe echipa.

CERINTE

Candidatul ideal:
• Persoane deschise, cu atitudine pozitiva;
• Bune abilitati de comunicare, diplomat;
• Asimilarea usoara si rapida a informatiilor noi si aplicarea acestora;
• Increzator, ambitios, muncitor;
• Placerea de a lucra cu oamenii si in compania acestora;
• Scop personal (dorinta personala de a realiza ceva in viata);
• Dorinta de realizare profesionala;
• Experienta anterioara in call center si in vanzari reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
Salariu incepand de la 1000 lei + bonusuri atractive corespunzatoare performantelor individuale si de echipa.
Mediu de lucru placut, competitiv si bine organizat.

Daca te regasesti in acest profil, aplica acum!

Suntem o agentie de publicitate full-service orientata catre rezultate si scopul nostru este asigurarea roadelor proiectelor bine gandite. Ne consideram o agentie inovativa, care jongleaza cu mix-ul de canale media si ideile simple pentru a construi prestigiul si notorietatea unui brand. Suntem o echipa dinamica si lucram impreuna de mai bine de 10 ani, timp in care am acumulat experienta pe care vrem sa o impartasim cu dvs.

Servicii:
Evenimente - Va oferim “la cheie” urmatoarele tipuri de evenimente
- Intalniri de afaceri – mese rotunde;
- Simpozioane;
- Seminarii;
- Conferinte de presa;
- Congrese;
- Forumuri
- Cursuri
- Campanii de relatii publice;
- Activitati de team building;

Petreceri corporate
- Lansari de produse, marci si servicii noi;
- Evenimente de promovare companie, produs;
- Cocktailuri
- Petreceri tematice;
- Aniversari de companii;
- Receptii;

Digital media
Va suntem alaturi atat in lumea reala, cat si in cea virtuala.
In era digitala, imaginea produsului dvs trebuie sa fie in permanenta in atentia targetului vizat.
Specialistii nostri certificati sunt gata sa va deschida drumul spre suuces, prin crearea unui plan integrat de digital media.
- Campanii de atragere a lead-urilor
- Webdesign, grafica, copywriting, SEO

Direct Marketing
- Direct Mailing
- E-mail Marketing
- Telemarketing
- SMS Campaigns