Operator Tehnician CNC- productie de mobila

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma detine o fabrica de mobila in Tartasesti specializata in productie de mobilier High-Tech.

Sediul firmei este in Bucuresti cu fabrica in Tartasesti si puncte de lucru in Belgia, Germania, Londra.

Responsabilitati:
Lucru pe masini CNC. semiroboti cu comanda numerica, in 3 sau 4 axe, pentru
industria mobilei;
Debitare subansamble pe masini CNC, lemn si aluminiu.

CERINTE

Cerinte:
Studii tehnice finalizate;
Experienta pe o pozitie similara reprezinta avantaj,
Cunostinte programe vectoriale pentru CNC: CAD / CAM, Enroute, Corel,
Adobe Ilustrator, Artcam;
Limba engleza la nivel mediu;
Carnet auto ctg. B.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariu fix corelat cu experienta profesionala (discutabil incepand de la 2000 lei net+ bonuri de masa)
Transport asigurat + ore suplimentare platite.

Detalii: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.