Operator suport tehnic pentru servicii de comunicatii

Phoenix Telecom & Media Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- munca de birou
- identificarea si rezolvarea problemelor clientilor prin telefon si e- mail
- programarea de lucrari si coordonarea tehnicienilor de teren
- monitorizarea retelei de telecomunicatii si a calitatii serviciilor oferite clientilor
- incheierea de contracte cu clientii si asistenta in alegerea serviciilor oferite catre acestia

CERINTE

- studii minime: liceu cu diploma de bacalaureat
- cunostinte retelistica
- capacitatea de a coordona si indruma echipe de tehnicieni in teren
- abilitatea de a discuta calm si pe un ton placut cu toate persoanele care solicita asistenta

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
◾Salariu fix 1000 + bonusuri in functie de activitate
◾Program flexibil in ture
◾Autoturism , telefon mobil si laptop de serviciu

Phoenix Telecom & Media Services este un furnizor de telecomunicatii autorizat ANCOM care furnizeaza servicii triple play (internet, telefonie, televiziune) in sectorul 2 din Bucuresti sub brandul Gemenii Network.