Operator Sortare

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ocupa de ambalarea si sortarea corespondentei dupa anvelopare;
Acorda sprijin operaratorului de anvelopare la manipularea hartiei de la printare spre insertare;
Face receptia cantitativa a plicurilor sosite retur de la Posta;
Proceseaza corespondenta primita retur;
Se ocupa de anveloparea manuala a tuturor documentelor ce nu se pot inserta automat;
Se preocupa de realizarea unor lucrari de inalta calitate, in concordanta cu exigentele unor procese tehnologice de inalta performanta. Raspunde de calitatea lucrarilor realizate;
Anunta seful direct de problemele calitative aparute in timpul procesului de anvelopare;
Contribuie activ la intretinerea utilajelor, acordand suport operatorului de anvelopare la curatarea utilajelor;
Participa la cursurile de initiere si cunoastere a aparaturii din domeniu, organizate de firma;
Respecta planificarea facuta de seful direct.
Tine evidenta activitatii proprii si transmite informatiile necesare sefului direct;
Raspunde de exactitatea si conformitatea documentelor intocmite si care reflecta derularea intregrala a operatiilor realizate;
Respecta confidentialitatea clientilor, furnizorilor si colaboratorilor firmei;
Indeplineste neintarziat orice sarcina primita de la superiori, pe linie profesionala.

CERINTE

Cunostinte si indemanare in manipularea hartiei si a plicurilor;
Cunostinte privind ambalarea si cartarea plicurilor anvelopate;
Motivat si interesat sa lucreze cu echipamente noi;
Responsabil, flexibil, se adapteaza usor in conditii noi de lucru.

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management) Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSpere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR).