Operator sondaje de opinie prin telefon asistat de calculator

Reveal Marketing Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operator sondaje de opinie prin telefon asistat de calculator: aplicare de chestionare tip CATI - (chestionar cu intrebari prestabilite, aplicate prin intermediul calculatorului)

CERINTE

- Capacitate de persuasiune;
- Fluenta si cursivitate in vorbire;
- Capacitate de lucru cu calculatorul;
- Seriozitate si punctualitate;
- Disponibilitate de lucru – 8 ore/zi sau 4 ore/ zi;
- Finalizarea tuturor proiectelor in care se implica.

BENEFICII OFERITE

Training asigurat in cadrul companiei;
Mediu de lucru tanar si placut;
Posibilitatea unei cariere in interiorul companiei;
Posibilitatea realizarii de venituri semnificative pe proiect.

Reveal Marketing Research este o companie romaneasca, cu peste 8 ani de expertiza in cercetarea de piata. Dinamismul si inovarea continua sunt principalele atribute care ne-au ajutat sa activam cu succes in industrii variate.