OPERATOR SONDAJE DE OPINIE

GfK Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatorul de interviu are ca si atributii, completarea cat mai corecta a chestionarelor. Acestea se vor completa la domiciliul respondentilor (in sectorul in care locuiti), pe metodologia din usa in usa. Fiecare operator va avea de completat o cota de aproximativ 7 chestionare / saptamana.

CERINTE

- Persoane sociabile, cu excelente abilitati de comunicare
- Disponibilitate zilnica pentru munca de teren (3-4 ore/zi)
- Experienta in lucru cu oamenii reprezinta un avantaj
- Telefon de contact
- Capacitate de a lucra cu termene limita.

BENEFICII OFERITE

- Plata se face la chestionar; se poate castiga intre 200-1500 RON/luna in functie de numarul proiectelor la care lucrezi;
- Se acorda bonusuri pt. performanta, fidelitate, acuratete, implicare;
- Program de lucru flexibil, programul de lucru vi-l decideti singur in functie de disponibilitatea dumneavoastra.
- Posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata cu o companie multinationala.
- Inainte de fiecare proiect operatorii participa la traininguri specifice.

GfK Romania is the biggest market research institute in Romania and is part of GfK Group that is No. 4 in the world.