Asistent relatii clienti

Centrul Medical Bellanima

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Gestioneaza relatiile cu clientii si potentialii clienti ai clinicii;
- Interactioneaza cu clientii in cadrul centrului oferind informatii, inregistrand programari sau operand incasari;
- Gestioneaza corespondenta si alte documente interne;

CERINTE

Candidatul ideal
Este in an terminal sau proaspat absolvent, stapaneste foarte bine limba engleza si isi doreste sa lucreze alaturi de o echipa dinamica de specialisti din domeniile psihologiei clinice, psihoterapiei si psihiatriei.
Ne dorim pe cineva cu o atitudine empatica, cu abilitati interpersonale excelente, autentic interesat sa lucreze cu oamenii in acest domeniu, care sa poata interactiona cu clientii nostri in mod adecvat, cu respect si profesionalism, atat la telefon cat si fata in fata.

Bellanima este un centru de psihologie, psihoterapie si psihiatrie care ofera clientilor sai servicii personalizate, la standarde internationale. Este reprezentant national pentru Romania al European Depression Association (EDA), desfasurand actiuni de psihoeducatie si anti-stigmatizare, precum si partener academic, de cercetare si practica cu Sigmund Freud University (Austria).