Operator Recrutare Studii Calitative

Reveal Marketing Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operator recrutare pentru studii calitative: aplicare de chestionare de recrutare in locatii specifice (chestionar cu intrebari prestabilite, aplicate face- to – face in vederea participarii la o discutie de tip Focus Grup / Interviu in Profunzime)

CERINTE

Responsabilitatile tale in calitate de Operator Recrutare Studii Calitative:
• Realizarea de chestionare de recrutare in locatiile mentionate de coordonatorul proiectului conform cerintelor discutate in cadrul training-ului de la inceputul fiecarui proiect
• Capacitate de lucru cu calculatorul;
• Inregistrarea intocmai a raspunsurilor respondentilor in chestionarul de recrutare
• Explicarea continutului si a necesitatii studiului catre respondenti (lansarea invitatiei pentru focus grupuri sau interviuri in profunzime – in functie de proiectul pe care il avem in desfasurare)
• Capacitate de persuasiune;
• Fluenta si cursivitate in vorbire;
• Seriozitate si punctualitate;
• Disponibilitate de lucru – 2-3 ore / zi
• Transmiterea catre coordonatorul de proiect a listei de persoane ce corespunde tipului de profil cautat
• Finalizarea tuturor proiectelor in care se implica.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Mediu de lucru tanar si placut;
• Posibilitatea de a desfasura activitati cu program flexibil care va vor aduce un venit suplimentar;
• Training de specialitate la inceputul proiectului si suport pe parcursul intregului proiect
• Posibilitatea unei cariere in interiorul companiei;

Cautam operatori recrutare pentru studii calitative din urmatoarele localitati: Bucuresti, Brasov, Cluj, Iasi, Pitesti, Craiova, Constanta, Timisoara si Targu Mures.

Reveal Marketing Research este o companie romaneasca, cu peste 8 ani de expertiza in cercetarea de piata. Dinamismul si inovarea continua sunt principalele atribute care ne-au ajutat sa activam cu succes in industrii variate.