Operator Receptie

SC Electronics Suport Division SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operator receptie

Asistenta si suportul pentru clientii ESD ROM;
Transmiterea informatiilor complete, clare si la obiect pentru clientii ESD ROM;
Vanzarea produselor pe care ESD ROM le comercializeaza in domeniul de activitate: produse, accesorii, alte produse similar;
Promovarea serviciilor cu valoare adaugata ale ESD ROM;
Gestionarea procesului de predare si preluare a echipamentelor in/din service;
Verificarea nivelului minim de functionare al produselor la predarea in service si verificarea functionalitatii produselor inainte de predarea produselor catre clienti;
Utilizarea bazei de dare proprii ESD ROM, precum si a aplicatiilor utilizate pentru desfasurarea activitatii specifice.

CERINTE

Abilitati de prezentare;
Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
Cunostinte de operare PC: Microsoft Office
Excelente abilitati de comunicare cu persoane de nivel managerial;
Nivel avansat de cunostinte al limbii engleze;
Cunostinte in utilizarea Word, Excel, e-mail;
Abilitatea de a lucra in echipa;
Sa fii motivat, responsabil si hotarat sa te dezvolti permanent;
Sociabil, deschis dialogului, un bun ascultator

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Promovarea propriilor salariati;
Bonusuri in functie de rezultate;
Mediu de lucru placut si profesionalist;

Electronics Suport Division este o companie ce dezvolta in prezent o importanta divizie de vanzari in domeniul digitalului: telefoane, tablete, ecrane tv, ecrane profesionale dedicate zonei de afaceri, dar si vanzari de electronice si electrocasnice ale marilor producatori prezenti in Romania precum: Samsung, LG, Philips, Microsoft/Nokia, Alview, Yezz, Prestigio, Huawei.
Electronics Suport Division este compania care poate oferi servicii complete in zona echipamentelor digitale, electronicelor si electrocasnicelor, de la vanzare lor pana la servicii de service, mententanta echipamentelor si consultanta in achizitia acestori tipuri de echipamente, atat pentru consumatorii finali, cat si pentru companii.