Operator punct de beneficii (Sectorul 2)

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Explicarea clientului avantajele cardului de fidelitate si promoveaza serviciul de asigurari in punctele de interes;
- Promovarea vitrinei de cadouri in momentul valorificarii hiperpunctelor de fidelitate, asigurarea alimentarii vitrinei de cadouri si gestiunea acestora;
- Actualizarea manuala a contului clientului; inlocuirea cardurile uzate sau ilizibile- programul Fidelia;
- Promovarea serviciului de transfer de bani Western Union.

CERINTE

- Studii liceale finalizate cu diploma de bacalaureat;
- Persoana organizata si comunicativa;
- Disponibilitate pentru lucrul in ture;
- Cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

- Programul de lucru: 07:30 - 16:00, 10:30 - 19:00, 13:30 - 22:00;
- Se lucreaza 5 zile pe saptamana, 2 zile libere;
- Asigurare medicala la o clinica privata;
- Salariul: 1000 lei + bonuri de masa (200 lei) + sporuri de weekend.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro