Operator productie

SC Inform Lykos SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

• Utilizarea masinii si realizarea setarilor necesare productiei;
• Verificarea materiilor prime primite;
• Verificarea calitatii produselor;
• Ambalarea produselor;
• Asigurarea suportului pentru ceilalti operatori;
• Pastrarea in bune conditii a masinii si a echipamentelor;
• Mentinerea locului de munca curat si masinilor in stare optima de functionare.

CERINTE

• Nivel de studii: minim 8 clase;
• Experienta lucru in productie;
• Indemanare, rabdare, capacitatea de a desfasura sarcini repetitive;
• Spirit de observatie dezvoltat, atentie la detalii;
• Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi.

BENEFICII OFERITE

Un mediu de lucru interesant, oportunitatea de a lucra alaturi de profesionisti intr-un domeniu de activitate fascinant si aflat intr-o continua schimbare, sanse de dezvoltare si a face parte din echipa noastra.

Pachet salarial atractiv, transportul angajatilor este asigurat de catre companie.

Inform Lykos S.A. este o companie multinationala, specializata in domeniul tiparirii formularelor pentru afaceri tipar digital , productiei si personalizarii cardurilor si productiei de role pentru case de marcat.