Operator productie

Austria Card

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Verificarea materiilor prime primite;
• Setarea parametrilor utilajului conform mapei de comanda;
• Supravegherea calitatii produsului si anuntarea abateriilor aparute (neconformitati);
• Inregistrarea comenzilor in programul de productie al companiei;
• Verificarea calitatii produselor.

CERINTE

• Studii medii;
• Experienta: 1 – 2 ani lucru in productie (prezinta avantaj);
• Experienta in domeniul tipografic (prezinta un avantaj);
• Utilizator PC (inclusiv MS Office etc);
• Cunostinte minim conversationale de limba engleza;
• Atentie deosebita in analizarea detaliilor;
• Seriozitate si dorinta unei colaborari pe termen lung;
• Posibilitatea de lucru in schimburi.

BENEFICII OFERITE

Facand parte din echipa Austria Card veti beneficia de:
- un mediu de lucru competitiv, curat si dinamic;
- pachet salarial atractiv;
- bonuri de masa;
- transport decontat.

Austria Card SRL companie ce activeaza in domeniul productiei si personalizarii cardurilor bancare