Operator productie

Austria Card

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Utilizarea masinii de inscriptionat carduri si realizarea setarilor necesare productiei;
• Verificarea materiilor prime primite;
• Verificarea mapei de comanda pentru a incepe comanda cu acordul sefului de schimb;
• Supravegherea calitatii produsului si anuntarea abateriilor aparute (neconformitati);
• Inregistrarea comenzilor in programul de productie;
• Verificarea calitatii produselor;
• Informarea sefului de schimb despre abaterile (neconformitati) privind cantitatea si despre eventualele probleme existente la masini;
• Ambalarea produselor;

CERINTE

• Studii medii;
• Experienta: fara/minim 1 – 2 ani lucru in productie;
• Experienta in domeniul tipografic reprezinta un avantaj;
• Utilizator experimentat PC (inclusiv MS Office etc);
• Cunostinte limba engleza la nivel minim conversational;

BENEFICII OFERITE

Austria Card România este prima companie din România care produce și personalizează carduri cu cip, certificată de MasterCard și Visa.

Alaturi de noi,va oferim oportunitatea de a pune in practica ceea ce ati acumulat de-a lungul anilor de studiu si de a va dezvolta profesional alaturi de profesionisti intru-un mediu de activitate hi-tech, fascinant, aflat intr-o continua schimbare,

Facand parte din echipa Austria Card veti beneficia de:
- un mediu de lucru competitiv, curat si dinamic;
- pachet salarial atractiv;
-bonuri de masa;
- transport decontat.

Austria Card SRL companie ce activeaza in domeniul productiei si personalizarii cardurilor bancare