Operator productie

Austria Card

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Utilizarea masinii si realizarea setarilor;
• Supravegherea calitatii si anuntarea abateriilor (neconformitati);
• De completat inregistrarea comenziilor in Axapta, formularele de la masina, check list-ul;
• Informarea sefului de schimb despre abateri (neconformitati) cantitate si probleme existente la masini;
• Ambalare;
• Inlocuire temporara in celelalte departamente din zona de productie;
• Verificarea calitatii si anuntarea abaterilor;
• Schimbarea uneltelor;
• Verificarea mapei de comanda pentru a incepe comanda cu acordul sefului de schimb;
• Verificarea materiilor prime primite;
• Asigurea suport pentru ceilalti operatori;
• Respectarea cerintelor si a instructiuniilor de lucru;
• Pastrarea in bune conditii a masinii si a echipamentelor;
• Mentinerea locului de munca curat si masinilor in stare curate;

CERINTE

• Studii medii;
• Experienta: 1 – 2 ani lucru in productie;
• Experienta in domeniul tipografic reprezinta un avantaj;
• Cunostinte PC (MS Office, etc);
• Cunostinte limba engleza: nivel conversational;
• Aptitudini si deprinderi necesare:
- indemanare, precizie si rigurozitate in efectuarea operatiilor specifice;
- capacitate de analiza si sinteza;- atentie deosebita in analizarea detaliilor;
- comunicare interactiva la locul de munca;
- planificare si organizare a operatiilor si activitatilor;
- capacitate de a evalua şi de a lua decizii.

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa;
decontare transport;
pachet salarial atractiv.

Austria Card SRL companie ce activeaza in domeniul productiei si comercializarii cardurilor bancare