Operator print tipar digital

SC Inform Lykos SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
• Utilizarea masinii si realizarea setarilor necesare productiei;
• Verificarea materiilor prime primite;
• Verificarea mapei de comanda pentru a incepe comanda cu acordul sefului de schimb;
• Supravegherea calitatii produsului si anuntarea abateriilor aparute (neconformitati);
• Verificarea calitatii produselor;
• Informarea sefului de schimb despre abaterile (neconformitati) privind cantitatea si despre eventualele probleme existente la masini;
• Ambalarea produselor;
• Respectarea cerintelor si a instructiunilor de lucru;

CERINTE

Esti in cautarea unei noi oportunitati de cariera?
Noi, Inform Lykos Romania, suntem in cautarea unui Operator print tipar Digital, care sa se alature echipei noastre!

Avem nevoie de cel mai bun dintre profesionisti pentru a ne sustine in proiectele noastre indraznete si a face fata tuturor provocarilor, pentru a livra excelenta si a realiza mai mult decat realizam astazi.

Daca esti un bun profesionist si esti pregatit pt aceasta provocare, aplica pe site sau trimite-ne aplicatia ta la adresa de e-mail: resurse.umane@lykos.ro.

Cerinte:

• Nivel de studii: minim 8 clase;
• Experienta lucru pe un post similar;
• Indemanare, rabdare, capacitatea de a desfasura sarcini repetitive;
• Spirit de observatie dezvoltat, atentie la detalii;
• Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi.

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra:
Un mediu de lucru interesant, oportunitatea de a lucra alaturi de profesionisti intr-un domeniu de activitate fascinant si aflat intr-o continua schimbare, sanse de dezvoltare si a face parte din echipa noastra.
Pachet salarial atractiv, transportul angajatilor este asigurat de catre companie.

Inform Lykos S.A. este o companie multinationala, specializata in domeniul tiparirii formularelor pentru afaceri tipar digital , productiei si personalizarii cardurilor si productiei de role pentru case de marcat.