Operator Print digital v12

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de top din industria de publicitate din Romania, care acopera o gama completa de aplicatii in domeniul printului digital si a productiei de materiale POSM si proiecte speciale, angajeaza

Operator Print digital , cu urmatoarele atributii:

- Operare printere digitale de mari dimensiuni pentru indoor si outdoor.
- Prelucrarea machetei grafice in vederea adaugarii marginilor de finisare.
- Operatiuni de mentenanta periodica specifice fiecarui sistem de imprimare.

CERINTE

Experienta Operator PRINT DIGITAL dimensiuni mari de min. 2-3 ani.
Cunostinte obligatorii: Adobe PhotoShop, Corel Draw, MS Office.
Atentie la detalii, rapiditate in reactii, seriozitate, spirit de echipa.
Disponibilitate de a lucra in schimburi, prin rotatie.
Absolveti studii superioare / medii (liceu).
Limba engleza - mediu
Domiciliul obligatoriu in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Program lucru: 5 zile/saptamana L-V , 8 ore/zi, 2 schimburi
Salariul integral pe contractul de munca.
Bonuri de masa.