Operator preluari comenzi

SC BEST ROYAL TEXTIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face:
1. Vei prelua comenzile telefonice si le vei inregistra pe site. Este foarte important pentru noi sa ne servim clientii in timp util.
2. Vei face comenzile propriu-zis. Ambalarea produselor, generare awb, factura.
3. Vei tine legatura cu clientii si le vei rezolva problemele. (ne place pe cat posibil sa le evitam)
4. Vei ajuta la mentinerea stocului. (este obligatoriu sa avem un stoc bine facut)
5. Vei ajuta la aranjarea produselor pe raft. (cand va fi cazul)
6. Vei mentine curatenia la locul de munca. Ne place sa traim intr-un mediu curat.

Ce iti oferim:
1. Un cadrul prietenos la locul de munca.
2. Investim in cresterea ta. Iti oferim acces la propria noastra biblioteca care este in curs de formare. Nu vom citi toata ziua, dar vom citi in fiecare zi.
3. Salariu fix. (1400 lei)
4. Laptop.
5. Atmosfera de lucru placuta.
6. Seriozitate! Salariul il vei primi fara intarzieri, de fiecare data.

CERINTE

Cum trebuie sa fii ca sa batem palma:
1. Ai o atitudine pozitiva, ești optimist și îți place să lucrezi cu alți oameni.
2. Ești deschis să înveți și îți dorești să te dezvolti. Daca nu inveti, nu cresti, daca nu cresti, firma nu creste.
3. Sa te imbraci frumos – imaginea ta/noastra transmite imaginea firmei.
4. Ești atent la detalii, si in acelasi timp te miști repede.
5. Îți pasă de oameni, de munca ta și vrei să ajuți.
6. Iti place sa faci lucrurile bine până la capăt și vrei să eviți greșelile pe cât posibil.
7. Sa fii harnic si rapid. Lenea nu are ce cauta la noi in firma si ne plac oamenii care sunt dispusi sa dea 110% in firma.
8. Îți plac activitățile care se repetă și pe care le îmbunătățești.
9. Ești creativ, talentat și iubești să faci lucruri frumoase. Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă, da. Ne plac oamenii descurcareti si perseverenti care nu se opresc pana nu gasesc solutii la problemele aparute.
10. Poți să fii proaspăt absolvent(ă), masterand(ă) sau chiar student(ă). Nu contează vârsta, ce contează este atitudinea!

BENEFICII OFERITE

Orar: Luni - Vineri; Orele 09-18 (zona podul Grand)
Activitate: Comert online imbracaminte barbati.

DESCRIEREA FIRMEI

Comert online imbracaminte barbati