Operator pregatire/reconstituire documente

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Pregatire documente fizice in vederea conversiei electronice;
•Inventariere documente;
•Preluare informatii de pe documente in format electronic, conform metodologie de lucru;
•Program de lucru in 2 ture;

CERINTE

•Abilitati de lucru cu calculatorul;
•Cunostinte sisteme de operare – Windows;
•Viteza de tastare;
•Acuratete in tastare in preluarea informatiei;
•Rezistenta la rutina;
•Rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit: 800 RON
Beneficii: decontare transport

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management) Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSpere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR).