Asistent logistica evenimente/ cabine foto

Photosnacks

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salut :)

Noi suntem Photosnacks si cautam un nou coleg caruia sa ii placa evenimentele si eventual sa aiba deja ca hobby fotografia (dar nu obligatoriu), pentru instalarea si operarea de cabine foto (photo booth) la evenimente.

Programul de lucru este flexibil L-V si in unele weekenduri se lucreaza:
- participare la evenimente,
- pregatire si instalare cabine foto la evenimente,
- achizitii&diverse drumuri,
- cateva taskuri de birou.

Biroul nostru este in zona Rosetti.

Oferim training si suport pentru ca tinem ca fiecare eveniment sa iasa excelent :).

CERINTE

- fire deschisa & comunicativa
- carnet de conducere categoria B.

Jobul este placut dar solicitant mai ales in weekend in perioadele in care se fac nunti, pentru ca unele evenimente presupun cca 10-12h de lucru.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si comision suplimentar in functie de numarul de evenimente si durata acestora.

Training software & echipamente

Cursuri fotografie

Program flexibil

Servicii de fotografiere si inchiriere cabine foto la evenimente de companie si evenimente private.