Operator pc TURISM

Job expirat

Companie
KRAFT TURISM SRL
Posturi disponibile
2
Domeniu
Turism
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Part-time
Acasa
Nivel studii
Colegiu / Studii postliceale
Nivel salarial
200 - 450 Euro
Localitate
BUCURESTI
Tara
ROMANIA
Valabilitate
06-02-2014 : 08-02-2014
0
Numar de aplicatii
569

Responsabilitati

Actualizare oferte turistice pe site-ul companiei, de la birou, full time sau de acasa.
Training gratuit pentru ocupare post agent - turism in cadrul agentiei.

Cerinte

Rapiditate operare PC. cunostiinte office; persoana sociabila, foarte organizata.
Cunostiinte limba engleza - avantaj.

Beneficii Oferite

* comision la vanzari, pentru agent - turism.

Descrierea firmei

Agentie de turism tur-operatoare, specializata outgoing, cu parteneriate directe, vechime 7 ani.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Operator calculator