Operator PC

sc rasarit prod impex srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana comunicativa, responsabila si serioasa care isi doreste un loc permanent de munca, dar nu ai suficienta experienta?
Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica si in continua expansiune?
Daca raspunsul tau la aceste intrebari este afirmativ, iti asteptam CV-ul

Responsabilitati:
- Mentinerea unei relatii apropiate cu clientii agentiei;
- Gestionarea incasarilor si intocmirea documentelor contabile;
- Furnizarea de informatii clientilor privind ofertele companiei;
- Acceptarea si validarea tichetelor de pariere.

CERINTE

Candidatul ideal:
- Studii medii;
- Cunostiinte minime operare calculator;
- Prezenta agreabila;
- Responsabilitate şi seriozitate
- Atentie la detalii;
- Bune capacitati de comunicare si atitudine orientata catre client;
- Spirit competitiv;
- Disponibilitate de lucru in ture.

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru flexibil;
- Pachet salarial atractiv;
- Tichete de masa;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Training de specialitate asigurat de companie;
- Loc de munca stabil.

DESCRIEREA FIRMEI

Comercializarea de produse