Operator Pariuri Sportive / Casier - BUCURESTI

SC Aris Top Investment SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Acceptarea si validarea tichetelor de pariere;
-Evidenta contabila a operatiunilor de incasari si plati, gestionarea numerarului si intocmirea zilnica a documentelor financiar-contabile;
-Asigurarea si mentinerea curateniei in interiorul si exteriorul punctului de lucru;
-Crearea unui mediu atractiv si primitor pentru jucatori;
-Furnizarea de informatii utile clientilor despre oferta si regulamentul de joc.

CERINTE

-Bune abilitati de relationare si flexibilitate in satisfacerea cerintelor clientilor;
-Notiuni de contabilitate primara si operare PC;
-Bune abilitati de calcul matematic;
-Disponibilitate pentru lucru in ture;
-Persoana echilibrata, responsabila, energica si constiincioasa.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea unui loc de munca stabil;
-Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata, forme legale de munca;
-Telefon de serviciu;
-Instruire de specialitate si dezvoltare profesionala;
-Posibilitati de avansare;
-Echipa tanara si dinamica, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor.

Compania, avand ca obiect de activitate jocuri de noroc si pariuri sportive, iar in acest moment detine peste 344 de puncte de lucru in toata tara.
SKY Bets se remarca prin calitatea serviciilor oferite clientilor (oferta de evenimente sportive cat mai variata, cote cat mai mari, mai multe tipuri de pariuri si bonusuri). Acest lucru a creat un climat concurential vizibil si apreciat de jucatori, clientii fideli ai caselor de pariuri putand confirma oricand calitatea serviciilor in ceea ce priveste oferta de pariere si promotiile existente in acest moment, comparativ cu piata pariurilor sportive.