Operator pariuri sportive

Winner

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Supravegheaza sala de jocuri
* Prezinta clientilor modul de functionare al aparatelor si expica regulile de joc
* Efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre client
* Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in sala de jocuri
* Intocmeste actele necesare pentru evidenta casieriei
* Creeaza si mentine relatia cu clientii in scopul atingerii obiectivelor de vanzare si incasare

CERINTE

* Cunostinte de operare PC- nivel mediu
* Persoana pozitiva si comunicativa
* Seriozitate si punctualitate

BENEFICII OFERITE

* Salariu atractiv
* Perioada de training platita
* Bonusuri si prime de sarbatori
* Spor de vechime
* Bonuri de masa
* Asigurare medicala
* Perioada de acomodare
* Posibilitati reale de avansare
* Loc de munca stabil, aproape de casa.

Debutul si dezvoltarea pe piata pariurilor sportive din Romania este o evolutie fireasca a marcii Winner care ofera o experienta de top pentru milioane de castigatori din intreaga lume. Intentionam sa deschidem un numar de 500 de agentii in Bucuresti si in orasele mari din tara. Este un plan îndrăzneț având în vedere că avem niște standarde de calitate foarte înalte de la care nu ne abatem sub nici o formă, dar avem norocul de a avea o echipă de adevărați profesioniști cu experiență în domeniu cu ajutorul căreia sigur vom reuși.