Operator Magazin Online- MagazinGsm.ro

C&C Mobil Com Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca iti plac telefoane mobile, accesoriile si tot ce este nou in materie de gsm, atunci s-ar putea ca job-ul nostru sa ti se potriveasca la fix.
Descriere job:
Sarcinile candidatului ideal:
- Confirma comenzile primite prin e-mail/telefon
- Preia cererile venite prin e-mail/telefon pentru comenzi noi
- Asista la desfasurarea campaniilor de promovare online si vine cu idei de imbunatatire a acestora, daca este cazul
- Emite documentele necesare expedierii prin curier ale comenzilor si ajuta la ambalarea produselor
- Analizeaza toate reclamatiile primite si gaseste impreuna cu clientul solutionari pentru rezolvarea acestora.
-Relatii clienti generale prin telefon, email si magazin.
-Emitere documente fiscale.
-Incasare numerar pentru vanzarile directe.

CERINTE

Cerinte:
- Studii superioare (nu este obligatoriu, dar este un plus)
- Experienta minima in mediul online.
- Cunostiinte de PC si de suita Microsoft Office
- Abilitati avansate de comunicare: verbal si in scris
- O persoana bine organizata si punctuala
- Cunostiinte minime de limba engleza (scris si vorbit)

BENEFICII OFERITE

Bonusurile pot varia in functie de rezultate.

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzari accesorii si componente telefoane mobile.
Www.magazingsm.ro