Operator Magazin Online

SC BRAND COSMETICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului pentru - Magazin Online de Produse Cosmetice -
1. Ambalarea produselor si pregatirea coletelor pt clienti;
2. Intocmirea awb-urilor - doc. de expeditie;
3. Intocmirea facturilor fiscale;
4. Verificarea stocurilor din depozit sau receptia marfii;
5. Preluarea apelurilor telefonice;
6. Introducerea produselor noi pe site;

CERINTE

Daca doresti sa te alaturi echipei noastre ne-am dori o colega care sa fie:
1. comunicativa;
2. sa fie deschisa in a invata lucruri noi;
3. sa fie rabdatoare si orientata catre client:
- sa acorde atentie si timp necesar fiecarui client
4. sa aiba cunostinte PC - operare eXcel, Word si navigare internet;
5. sa ii placa mediul online si lucrul cu produsele cosmetice;
6. sa aiba cunostinte de limba engleza;
7. sa fie serioasa, cinstita, sincera, sociabila;
8. sa gandeasca pe termen lung si sa isi doreasca sa creasca si sa se dezvolte alaturi de companie;

BENEFICII OFERITE

Se pot primi bonusuri in functie de performanta si de implicarea in cresterea companiei.
Program: Luni - Vineri: 9.30 -17.00
Salariu: 1500 lei;

DESCRIEREA FIRMEI

Magazin Online de Produse Cosmetice