Operator magazin online

Blue Ocean Marketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

– Pregatirea comenzilor online primite de la clienti, in vederea coletarii si trimiterii;
– Comunicarea cu clientii pentru consiliere, in cazul modificarilor de comenzi sau retururi.
– Verificarea produselor pentru livrare, verificarea coletelor si intocmirea de AWB-uri.
- Verificari periodice, introducerea si actualizarea continutul din magazinului online

CERINTE

Esti candidatul ideal, daca:
– ai o buna capacitate de comunicare, atitudine pozitiva, proactiva;
– ai capacitatea si dorinta de invatare rapida;
– esti o persoana serioasa, muncitoare;
– ai capacitatea de organizare a timpului si a sarcinilor de munca
- ai cunostinte bune de operare PC: MS Office Word, Excel, Outlook si navigare pe internet;

BENEFICII OFERITE

-contract de munca
-loc de munca stabil
-oportunitatea de a invata lucruri noi
-salariu atractiv si bonusari in functie de performante si vanzari.

www.cafelepremiate.ro este un magazin online care isi propune sa ofere clientilor sai produse de foarte buna calitate si o experienta de cumparare cat mai placuta.
Suntem importatori directi ai unor cafele care au cucerit medalii de aur si argint la cele mai importante concursuri internationale din domeniu. Oferim de asemenea echipamentele si accesoriile necesare prepararii cafelei pentru acasa, birouri, Ho.Re.Ca, BtoB.