Operator magazin online

CERES UNION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea comenzilor primite de la clienti, atat prin interemediul aplicatiei online, cat si telefonic;
- Verificarea stocurilor si intocmirea foilor de comanda pentru produsele iesite din stoc;
- Intocmirea documentelor contabile si a documentelor de transport pentru expedierea comenzilor;
- Prelucrarea si ambalarea marfii comandate, pregatirea coletului pentru a putea fi ridicat de curier;
- Pastrarea legaturii cu clientul;
- Intretinera website-ului firmei si a portofoliului de produse, modificari ale descrierilor si pozelor;
- Intretinerea spatiului de lucru

CERINTE

- Sunt necesare cunostinte medii de operare PC;
- Este nevoie de cunoasterea pachetului MS Office (Word, Excel;
- Cunoasterea modului de folosire al internetului;
- Constituie avantaj cunoasterea unor softuri contabile, cunoasterea aplicatiilor de editare fotografica;

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit este de 1300 lei (NET) si se poate rediscuta dupa 3 luni.
Programul de lucru este de luni pana vineri, de la 09.00 - 17.00.
Zona de lucru: Bucuresti, sector 2, str. Stolnicu Vasile, nr. 3