Operator Mașină Cusut - Tipografie

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Realizează controlul calității produselor finite executate pe mașinile de cusut;
- Lucrează ca mașinist pe următoarele utilaje: Cusut A99.1 , A99.2 , LU 2210, LU 1561 ,PFAFF 1, PFAFF2;
- Execută operațiuni manuale corespunzătoare specificului secției și cele pe mașinile simple (perforat -EPX 700; coltare -IML; tăiat și închis spira -BB1; ambalat mecanic și automat (AMB si BK2 ); închis spira manual -CM 70; aplicat adeziv -992JC; îndoit margini mecanic -600 RC; ștanțat -MACMA; alimentare mașina de adunat și capsat; alimentare mașina perforat , tăiat și închis spira automat; etc.) conform cu indicațiile șefului de atelier;
- Confectionează machete și mostre conform indicațiilor șefului de secție.

CERINTE

- Studii medii;
- Experiență minimum 1 an în domeniu;
- Seriozitate;
- Disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
- Tichete de masă;
- Primă de producție;
- Decont abonament transport;
- Primă de Crăciun/Paște;
- Primă de vacanță anuală.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.