OPERATOR LOGISTICA

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contribuie activ la organizarea activitatilor logistice si a transporturilor;
- Organizarea transportului pentru intrari si iesiri;
- Intocmirea documentelor si fiselor de calcul pentru controlul gestiunii si comenzilor;
- Intocmirea documentelor de control si certificatelor pentru clienti;

CERINTE

- Experienta in domeniu de cel putin 6 luni - 1 an;

- Adaptabilitate, seriozitate, dorinta de perfectionare;

- Disponibilitate pentru lucru in zona BALOTESTI;

- Cunostinte PC.

BENEFICII OFERITE

Se ofera posibilitatea de crestere profesionala.
Punctul de lucru se afla in Balotesti.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.