Operator linie mase plastice

A1 Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

- alimenteaza manual linia de productie cu materii prime
- urmareste parametrii de functionare a utilajului
- descarca produsul finit si il ambaleaza in saci
- eticheteaza sacii si ii asaza pe paleti

Program de lucru: 2 schimburi X 12 ore luni-duminica (7.00-19.30; 20.30-8.00).
Mediu de lucru modern.

CERINTE

- absolvent scoala profesionala sau liceu tehnic
- ideal, cu domiciliul in sectoarele 6 sau 5
- stare optima de sanatate

BENEFICII OFERITE

2500 - 2800 lei net (inclusiv orele suplimentare si sporul de noapte)
tichete de masa
decont Ratb
masa la cantina fabricii

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.