Operator Introducere Date SIUI

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Facturare;
- selectarea datelor ce urmeaza a fi introduse in SIUI
-inregistrarea de date in calculator, pe baza documentelor primite(registre medicale)
- verificarea compatibilitatii datelor introduse, cu cele din registrele medicale
-centralizarea, verificarea, sesizarea şi participarea la corectarea erorilor aparute în procesul de gestionare a datelor

CERINTE

- Studii economice - cursuri de specialitate, contabilitate - prezinta avantaj;
- Experienta cel putin 3 ani;
- Bune cunostinte Word, Excel.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Decontare transport
- Masa
- Conditii excelente de lucru
- Posibilitate avansare.

DESCRIEREA FIRMEI

Doresti sa lucrezi intr-o companie de top?
Daca vrei bani, stabilitate, o meserie pe viata, aplica acum la Audionova-Nr.1 in aparate auditive.
AudioNova - companie capital romano-danez, 43 centre specializate in Romania, lider de 17 ani in comercializarea aparatelor auditive.

Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro
Facebook.com/AudionovaRomania