Operator introducere date - limba engleza

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea si introducerea contractelor si informatiilor in baza de date a companiei;
- Mentinerea legaturii cu celelalte departamente;
- Intretinerea unei bune relatii cu negociatorii de contracte si colegi din celalte birouri ale companiei din Europa.

CERINTE

Clientul nostru este o companie multinationala, specializata in servicii din domaniul turismului la nivel international in Asia, Europa si America.

Cerinte:

- Limba engleza - nivel avansat;
- Operare Excel - nivel avansat;
- Experienta anterioara pe o pozitie asemanatoare reprezinta avantaj;
- Atentie la detalii;
- Diponibilitate pentru program full - time.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate de dezvoltare in cadrul unui mediu multinational;
- Pachet salarial atractiv si asigurare medicala;
- Echpa tanara si mediu de lucru placut.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.