Operator Imprimare - Productie

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la cursurile de initiere si cunoastere a aparaturii din domeniu, organizate de companie;
Manipuleaza si verifica materialele necesare productiei;
Supravegeaza si optimizeaza intregul proces de productie;
Indeplineste indicatorii de calitate stabiliti si raspunde de calitatea lucrarilor realizate;
Este responsabil de buna functionare a tehnicii de printare din dotare;
Realizeaza lucrari de calitate, in concordanta cu exigentele unor procese tehnologice de inalta performanta;
Intocmeste documente prin care reflecta derularea intregrala a operatiilor realizate.

CERINTE

Studii medii – de preferat in domeniul tehnic;
Experienta relevanta in domeniul productiei;
Disponibilitatea de a lucra in schimburi;
Capacitatea de a lua decizii si de a lucra in echipa;
Seriozitate, responsabilitate si rezistenta la stress.

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management) Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSpere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR).