Operator imprimare prin tampografie

SC KRISTAL PROMOTIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operator imprimari prin tampografie.
- executa imprimari pe diverse obiecte de dimensiuni mici, cum ar fi pixuri, brichete, cani, brelocuri, articole de birou, diverse articole.
- executare matrita
- realizare amestec de cerneala pentru realizare culoare in cod pantone.

CERINTE

- de preferat cu experinta in domeniu.
- abilitate pentru productie rapida
- rezistenta la stres
Va rog trimite-ti CV la email: office@tricouriimprimare.ro sau sunati la 0727605541

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv in functie de experienta si cunostinte.
- posibilitatea de crestere salariala in functie de productivitate.

Suntem o agentie de productie publicitara independenta, specializata in vazarea de obiecte promotionale destinate promovarii si oferim servicii de personalizare a obiectelor promotionale. Agentia noastra activeaza in domeniu din anul 2007 si este format dintr-o echipa tanara, cu o experienta de peste 10 ani in domeniu.