operator GPL

Job expirat

Companie
BULROM GAS IMPEX SRL
Posturi disponibile
1
Domeniu
Alimentatie / Comert
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Facultate (in curs)
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
BUCURESTI
Tara
ROMANIA
Valabilitate
21-02-2012 : 22-03-2012
0
Numar de aplicatii
92

Responsabilitati

Cerinte

Descrierea firmei

S.C. BULROM GAS IMPEX S.R.L. Bucuresti face parte din sectorul de activitate al productiei si distributiei de combustibili auto, respectiv GPL - combustibil alternativ la cei traditionali. Obiectul principal de activitate al societatii il constituie cumpararea, vanzarea, livrarea, transportul, montarea si punerea in functiune a instalatiilor de tip SKID pentru gaz petrolier lichefiat (GPL),producerea si distribuirea acestuia (GPL).