Operator facturare, utilizare 90% limbi straine europene

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea este de tehnoredactare a documentelor contabile in diverse limbi straine intr-un centru de externalizare a activitatilor contabile .

Doar candidatii selectati vor fi contactati.
Acest anunt este pentru a asigura candidati de rezerva in perioada de proba pentru un post care a fost ocupat.

CERINTE

Cautam operatori PC care sa cunoasca la un nivel avansat una din limbile : italiana, franceza, spaniola , germana , maghiara, bulgara, ceha/slovaca , norvegiana, olandeza

BENEFICII OFERITE

Conditii de lucru sustinute de ultimele tehnologii IT
Birou personal, laptop, acces la bucataria firmei
Contract initial pe 3 luni cu schimbare in nelimitat dupa aceasta perioada

Important : doar candidatii selectati vor fi apelati pentru interviu ( uzual pana la 5% din totalul aplicantilor)

DESCRIEREA FIRMEI

Pentru mai multe detalii intra ACUM pe http://www.temax.ro