Operator facturare - Punct lucru Afumati

Job expirat

Companie
Marathon Distribution Group
Posturi disponibile
1
Domeniu
Contabilitate
Vanzari
Nivel experienta
Sub 6 luni
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
Confidential
Localitate
BUCURESTI
Tara
ROMANIA
Valabilitate
04-10-2010 : 10-10-2010
0
Numar de aplicatii
223

Responsabilitati

intocmeste in sistemul informatic si de gestiune documentele fiscale (avize si facturi) pentru clientii alocati;
punctul de lucru este in Afumati (jud. Ilfov), se lucreaza in schimburi

Cerinte

persoana proactiva, organizata, dinamica, cu abilitati de comunicare, cunostinte PC; constituie avantaj cunoasterea unui program de gestiune pentru evidenta stocurilor.

Descrierea firmei

Marathon Distribution Group activeaza pe piata distributiei de produse alimentare din 1991. Distribuim prin cele 12 puncte de lucru proprii si distribuitorii locali produse profesionale pentru patiserii, gelaterii, cofetarii si brutarii, masline si ulei de masline, halva, gem, sosuri si dressing-uri, conserve din legume si fructe. Marca Olympia este marca noastra proprie. Colaboram cu toate retelele IKA prezente in Romania.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Operator facturare