Operator Facturare/Back Office - distributie jucarii

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania importa si distribuie branduri renumite de jucarii. Clientii lor sunt conturile internationale, benzinariile, magazinele locale de profil si magazinele online.

Responsabilitati:
Emiterea facturilor către clienţi, operare extrase, avize etc.
Gestionarea, arhivarea documentelor contabile cu regim special;
Intocmirea, introducerea şi operarea documentelor in softuri de specialitate;
Diverse raportări cu caracter financiar-contabil;
Utilizarea programului de facturare;
Relationarea cu clientii companiei;
Activitati de secretariat/administrative.

CERINTE

Studii superioare/medii finalizate;
Experienta pe o pozitie similara- reprezinta avantaj;
Abilitatea de a gestiona/opera un volum mare de documente contabile;
Abilitati de operare PC (MS office);
Abilitati de comunicare si relationare;
Persoana atenta la detalii, organizata, orientata spre indeplinirea rezultatelor.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Bonusuri in functie de rezultate.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.