OPERATOR FACTURARE-ASISTENT/A VANZARI

RAL COLOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- relatii cu clientii, furnizorii, agentii de vanzari (telefonic / email);
- receptioneaza comenzile clientilor, furnizorilor, agentilor de vanzari;
- receptioneaza marfurile primite/livrate;
- centralizare si urmarire comenzi;
- facturare in program de gestiune;
- realizeaza inregistrarile contabile primare;
- completare, editare, emitere diverse rapoarte;
- operare baza de date cu clientii, furnizorii, etc.;
- editare documente.

CERINTE

- Experienta intr-un post de vanzari / contabilitate primara;
- Abilităţi de comunicare;
- Persoana responsabila si motivata;
- Spirit de echipă;
- Mod de gândire orientat spre client;
- Disponibilitate program prelungit;
- Cunostinte foarte bune MS Office (Word, Excel), Internet;
- Integritate si onestitate;
- Maxima seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa profesionistă;
- Pachet salarial și de beneficii, în acord cu politicile și obiectivele companiei, comunicate la interviu;
- Pregătire profesională continuă.

RAL COLOR SRL - companie cu capital integral românesc recunoscută pe piață pentru producția și comercializarea Vopselelor Lavabile, Tencuielilor Decorative, Emailurilor și Lacurilor.
Societatea își desfășoară activitatea într-un spațiu propriu, modern, în loc. Brănești – jud. Ilfov.