Operator facturare

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post aferent serviciului vanzari-configureaza comanda clientului prezent in showroom,direct sau a celor trimise pe mail si factureaza.
Cand este cazul incaseaza cu documente de plata.
Invata portofoliul de produse al firmei.in acest scop va efectua un stagiu de pregatire in depozit.
Consiliaza clientul pentru alegerea produselor.

Locatii:Rahova-Pecineaga,,Bragadiru

Asiguram pregatire pentru post in primele 3 luni daca candidatul are abilitati si determinare pentru invatarea produselor si anume:
-folosirea softului
-detalii despre produse
-notiuni economice si de contabilitate
-tehnici de vanzare B2B

CERINTE

Persoana comunicativa cu aptitudini comerciale femeie sau barbat.Tineri absolventi de facultate cu rabdare,atentie pentru detalii si simt practic dar si pasionati de design interior.

Studii medii /superioare ,sau orice curs economic.sau tehnic
Abilitati si experienta in utilizarea calculatorului.

BENEFICII OFERITE

Salariu integral CM ,angajere perioada nedeterminata ,,negociabil,foarte atractiv pentru cei din domeniu si crescator dupa invatarea produselor si specificului.
Posibilitate avansare in functie de competente si pregatire.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.