Operator Facturare

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persons Romania cauta pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul constructiilor, o persoana responsabila care sa ocupe postul de Operator Facturare.
Daca iti organizezi foarte bine activitatea la locul de munca si te remarci prin atitudine profesionista, iti prezentam urmatoarea oportunitate:

Responsabilitati:
• Emiterea si intocmirea documentelor financiar-contabile (facturi, NIR, proforme)
• Efectuarea de incasari in numerar, preluarea documentelor de la echipele de livrari si depunerea la caserie
• Verificarea facturilor, documentelor de incasare
• Emiterea avizelor de expeditie si de transfer aprobate
• Arhivarea documentelor

CERINTE

Cerinte:
• Cunostinte de operare PC Office (Outlook, Word, Excel)
• Notiuni de contabilitate primara
• Experienta pe un post similar (facturare)-min 2 ani

Candidatul ideal indeplineste urmaroarele caracteristici:
• Abilitati bune de comunicare
• Abilitati de organizare si structurare a activitatilor
• Persoana responsabila, serioasa, constiincioasa, atenta la detalii

Daca evaluezi ca indeplinesti aceste criterii iti asteptam cu interes candidatura!

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Salariu competitiv
• Mediu de lucru dinamic
• Program in ture
• Decont transport

Persons este o agentie integrata de resurse umane, infiintata la sfarsitul anului 2015 de catre o echipa de antreprenori cu experienta in mediul de business.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revitalizeze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane, atat cu angajatorul, cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement