Operator facturare

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Membru al echipei de vanzari care factureaza si incaseza.
Cunostinte operare PC, cursuri economice de orice nivel.
Trebuie sa poata invata portofoliul de produse.
Aptitudini comerciale, bun comunicator - postul este unul de front-office.
Avantaj persoanele care au lucrat in vanzari, stiu sa foloseasca tastatura, au atentie distributiva si le place relatia cu clientul.
Activitatea este B2B, clientii sunt exclusiv companii.
Angajam si tineri absolventi daca mai au chef sa invete.
Angajare perioada nedeterminata, bonuri de masa, posibilitate avansare.

CERINTE

Cunostinte comerciale,de preferat studii economice.
Cunostinte utilizare pc,rutina si viteza de lucru.
Capacitate de comunicare si de relationare.

BENEFICII OFERITE

Angajare perioada nedeterminata,bonuri de masa,posibilitate avansare.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.