Operator Facturare

WORLD OF BEER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Notiuni contabilitate primara;
Introducerea datelor in sistemul de gestiune si facturare;
Preluare apeluri telefonice;
Facturare in programul contabil WINMENTOR;
Intocmirea facturilor fiscale, cu respectarea preturilor si conditiilor stabilite pentru fiecare client;
Eliberarea actelor de insotire a marfii;
Relatii eficiente si de calitate cu clientii;
Intretinerea si completarea bazei de date a clientilor;
Indosariaza si arhiveaza documentele din punctul de lucru;

CERINTE

- Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj);
- Experienta minim 1 an operare in WinMentor
- Cunostinte de contabilitate primara,operare PC;
- Capacitate de analiza si sinteza,spirit de observatie,
atentie,persoana ordonata.

VA RUGAM SA NU APLICATI DACA NU ATI LUCRAT IN WINMENTOR

BENEFICII OFERITE

- salariul se discuta la interviu;

World of Beer se ocupă cu importul şi comercializarea de bere, cafea şi ceai super premium.

Misiunea noastră este educarea consumatorului spre a-şi dezvolta gustul şi orientarea către berea, ceaiul şi cafeaua de import, de bună calitate.
Ne luăm angajamentul că produsele importate de noi, respectă timpul corect de fabricare şi sunt de origine controlată