Operator dispecer supraveghere

SC DIGITAL SALE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ofera suport telefonic colegilor din agentii
ofera suport telefonic clientilor
preia informatii si actualizeaza bazele de date privind cursuri valutare si cotatii de vanzare
monitorizeaza punctele de lucru prin sistemul de supraveghere video
intocmeste rapoarte periodice si de eveniment

CERINTE

voce placuta, dictie corecta si cunostinte solide de limba romana
cunostinte bune de operare PC
cunostinte medii ( conversational ) de limba engleza
atentie distributiva, spirit de echipa
corectitudine, seriozitate
disponibilitate de lucru in 2 ture si prin rotatie in weekend

BENEFICII OFERITE

companie in dezvoltare, mediu de lucru placut
echipa tanara, posibilitati de dezvoltare profesionala

tichete de masa

CreditAmanet este o institutie financiara infiintata in luna Septembrie a anului 2008.In numai 4 ani compania a concretizat peste 30 agentii, pana la sfarsitul anului 2012 continuandu-si dezvoltarea numarului de locatii.
CreditAmanet ofera ca servicii operatiuni de creditare tip amanet,cumparare aur si argint precum si operatiuni de schimb valutar.
Sub brandul CreditAmanet functioneaza doua societati: DIGITAL SALE SRL- amanet si EUROCREDIT EXCHANGE SRL - schimb valutar, ambele activitati fiind acreditate de Banca Nationala a Romaniei.