Operator depozit

JAD FLAMANDE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rolul tau este:

Asiguri descărcarea și încărcarea mărfurilor.
Verifici și recepționezi mărfurile pe baza documentelor de livrare.
Repartizezi și ordonezi mărfurile în spațiile special alocate.
Colectezi mărfurile repartizate pentru livrare și le așezi în cutii.
Menții ordinea și curățenia în spațiul de lucru.
Participi la inventarierea mărfurilor din gestiune.

CERINTE

Profilul candidatului:

Ești o persoana energică, organizată și orientată spre calitate
Ai îndemânare, simț practic și atenție distributivă
Îți place să lucrezi în echipă, te simți bine când îi ajuți pe ceilalți
Ai cunoștințe minime de prelucrare electronică a datelor cu scanner
Experiența anterioară într-un post similar

BENEFICII OFERITE

Beneficiile tale:

Nivelul de salarizare variază în funcție de abilitățile și experiența ta.
Bonusuri de performanță în funcție de rezultatele departamentului și / sau ale tale.
Tichete de masă.
Discount special la toate cumpărăturile din portofoliul Jad Flamande.

DESCRIEREA FIRMEI

servicii