Operator depozit

JAD FLAMANDE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Receptie si depozitare marfa conform politicilor si procedurilor interne ale firmei
-Pregatire si livrare comenzi
-Operare date in programul de gestiune (emitere facturi, avize de expeditie si note de receptie)
-Evidenta stocurilor si inventarierea marfurilor

CERINTE

-Studii medii incheiate
-Persoana serioasa, organizata, responsabila, cu abilitati de lucru in echipa
-Cunostinte de operare PC ( pachetul Office, Excel cunostinte avansate)
-Orientare catre rezultate si atingerea obiectivelor
-Abilitati de manipulare si gestionare marfa
-Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant
-Beneficii in functie de performantele inregistrate
-Bonuri de masa
-Mediu de lucru profesionist

Compania Jad Flamande a luat fiinta in anul 2003, avand ca scop principal importul si comercializarea in Romania a celor mai deosebite produse din diferite categorii de articole pentru copii si adolescenti : jucarii , jocuri , produse pentru scoala si gradinita, articole fashion, accesorii home@deco ambalaje pentru cadouri , felicitari.