Operator Date Productie

GRUPPO RAGAINI ROMANIA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Preluarea datelor si introducerea lor in sistemul de gestiune a productie;

CERINTE

- studii medii
- cunostinte solide de operare calculator( EXCEL),

BENEFICII OFERITE

-Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata;
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor;
- Salariu motivant si bonusuri pe masura realizarilor;

Noua unitate de productie GRUPPO RAGAINI ROMANIA din Bucuresti este parte integranta a GRUPULUI RAGAINI, leader mondial in productia de radiatoare din aluminiu presofus.
Din GRUPUL RAGAINI fac parte si societatile FORM, LOMET, HOX, ADHOC, RAGALL, MECTHERM si DECORAL, care sunt situate de peste 30 ani in virful mondial al sectorului cu o productie care depaseste in acest moment 20.000.000 de unitati de radiatoare anual.

Creata in special pentru aria balcano-rusa, unde pe piata se remarca o apreciere crescatoare a caloriferelor din aluminiu presofus, atat pentru calitatile tehnice cat si pentru design, GRUPPO RAGAINI ROMANIA, dintre marii producatori de radiatoare din aluminiu, este prima si unica realitate productiva prezenta in Europa de Est.
Fabrica ocupa o arie de cca 25.000 mp, si a fost complet restructurata si dotata cu tehnologiile cele mai moderne si avansate existente pe piata la ora actuala.