Operator date, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce activeaza in domeniul finantarii pentru achizitionari auto.

Responsabilitati:
• Administrarea eficienta a activitatilor legate de procesarea solicitarilor de finantare in sistem si modificarea contractelor active;
• Procesarea verificarilor referitoare la cererile de finantare noi;
• Introducerea de date in sistem;
• Pregatirea dosarelor in vederea arhivarii fizice si electronice
• Mentinerea la zi a bazelor de date.

Pachetul salarial oferit este de 800 lei net + tichete de masa.

Sediul companiei este in zona Pipera (se asigura transport cu microbuzele firmei de la statia de metrou Aurel Vlaicu).

Perioada contractuala determinata de 2 luni, cu posibilitate de prelungire.

Pentru aplicatie, va rog sa trimiteti cv-ul dvs pe adresa de e-mail i.achim@trenkwalder.com , specificand postul pentru care aplicati.

CERINTE

- Studii superioare in curs sau terminate
- Cunostinte de contabilitate
- Bune abilitati de operare PC - Excel;
- Persoana organizata, flexibila, dinamica;
- Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Capacitate de lucru sub stres si sub presiunea timpului;
- Abilitate de a lucra cu cifrele, cu termeni economici;
- Limba engleza - nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial format din 800 lei net + tichete de masa

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).